دوره غیر حضوری تند خوانی و تقویت حافظه الماس خاکستری

دانلود
پیش نمایش راهنما
  • نسخه
  • تاریخ نشر آوریل 3, 2018

توضیحات

خلق الماس خاکستری (حافظه قدرتمند)

“پیشرفت عظیم زمانی وارد زندگیت میشه که پی میبری هر چیزی که لازم داری رو برای بدست آوردن هر هدفی که برای خودت گذاشتی، میتونی یاد بگیری. این بدین معناست که هیچ محدودیتی واسه اون چیزی که میخوای باشی ؛ یا هر چیزی که بخوای مال تو باشه و یا انجامش‌ بدی وجود نداره.”

(برایان تریسی)

زندگی شما چه شکلی بود  اگر نمی توانستید چیزی یاد بگیرید و یا اطلاعات را به سادگی، سریع و به طور موثر به خاطر بسپارید؟ کمی به این موضوع فکر کنید.

در این دوره آموزشی من شما را با چند تکنیک و مهارت قدرتمند برای بهبود حافظه اشنا خواهم کرد که به شما اجازه می دهد کنترل یادگیری و زندگی خود را به دست بگیرید. شما روش های خیلی جذابی را یاد میگیرید که از ذهن بزرگترین نوابغ دنیا الگو برداری شده اند. این دوره آموزشی چیز هایی رو به شما یاد میدهد که در مدارس به شما یاد نداده اند. حافظه شما چسبی ست که زندگی شما را به هم متصل کرده. هر آنچه که شما در امروز هستید حاصل حافظه شگفت انگیز شماست. حافظه یعنی  ذخیره آنچه یاد گرفته اید. در غیر این صورت چرا باید خودمان را برای یادگیری اذیت کنیم.

حافظه سنگ بنای وجود ماست. حافظه کیفیت تصمیمات ما و در نتیجه کل زندگی ما را تعیین می کند.

یادگیری و حافظه دو ویژگی جادویی مغز انسان است. یادگیری توانایی کسب اطلاعات جدید است و حافظه این اطلاعات جدید را در طول زمان حفظ می کند. حافظه زیر بنای هر گونه یادگیری است. اگر حافظه وجود نداشته باشد شما تمام اطلاعات را به درون چاهی عمیق می اندازید که هرگز نمیتوانید از آن استفاده کنید.

مشکل این است که بسیاری از مردم چیز هایی را که می دانند را به خاطر نمی آورند و مدام در حال یادگیری و فراموش کردن و یاد گیری و فراموش کردن و یادگیری و … هستند.

وقتی حافظه خود را بهبود ببخشید همه چیز را بهتر کرده اید. شما میتوانید به اطلاعات سریع تر و ساده تر دسترسی پیدا کنید. هر چه بیشتر اطلاعات و خاطرات در ذهن خود ذخیره کنید شانس بیشتری برای برقراری ارتباطات منحصر به فرد با افراد دیگر خواهید داشت. یک حافظه بهتر باعث میشود هوش ما نیز بهتر شود برای اینکه هوش بر مبنای تمامی اتفاقات، مردم، و حقایقی که شما میتوانید به خاطر بیاورید ساخته می شود. هر چه بیشتر بتوانید به یاد بیاورید بیشتر میتوانید خلق کنید

کتاب خوان حرفه ای شوید و موفقیت خود را تضمین کنید

تند خوانی و تقویت حافظه  یکی از ضروری‌ترین مهارت‌های یک انسان فوق‌پیشرفته و امروزی است. تند خوانی، مهارت فوق‌العاده ضروری و دانشی را ارائه می‌کند، که تمام انسان‌های موفق بدان نیاز دارند.

میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا مدعی هستند که آموختن تند خوانی یکی از ارزشمند ترین و مهم ترین موفقیت های زندگی آن هاست. یکی از این افراد سخنران معروف، آنتونی رابینز است که موفقیت خود را وامدار خواندن ۷۰۰ جلد کتاب است.

با یادگیری این مهارت ارزشمند به طرز باور نکردنی ای قادر خواهید بود که در عرض کمتر از یک ساعت بیش از ۱۰۰ صفحه از یک کتاب را مطالعه کنید و همه ی محتوای آن را با استفاده ازحافظه ی شگفت انگیزی که ساخته اید به خاطر بسپارید. ما در این دوره نه تنها به شما یاد می دهیم چطور مطالعه کنید بلکه توسط آزمون های روانشناسی علایق شما را سنجیده و کتاب های مرتبط با علایقتان به شما پیشنهاد میکنیم. یادگیری مهارت تند خوانی چنان لذت مطالعه را بالا میبرد که مطالعه به جز جدایی ناپذیر زندگی شما تبدیل می شود. با یادگیری این تکنیک سریعا به یک متخصص فوق حرفه ای تبدیل شده و صاحب میلیون ها توان ثروت حلال می شوید.

وقتی از چندین افراد موفق سوال شد، اگر تنها فرصت یادگیری یک مهارت را در طول عمر خود  داشتید کدام مهارت را برای یادگیری انتخاب می کردید؟ جواب آن ها مهارت تند خوانی بود. مهارت تند خوانی مهارتی ست که دیر یا زود برای رسیدن به موفقیت باید آن را بیاموزید. هرچقدر زود تر اقدام کنید زود تر زندگی خود را متحول کرده اید. پس این فرصت را از دست ندهید و تند خوانی را در کنار تقویت حافظه بیاموزید.

پتانسیل مغز خود را رها کنید و از نیروی عظیم خلاقیت خود استفاه کنید

در این دوره آموزشی شگفت انگیز که کامل ترین پکیج موفقیت محسوب می شود شما نقشه کشی ذهنی را هم می آموزید.

یک نقشه ذهنی (Mind Map) یک تکنیک قدرتمندِ تصویری و رنگی است که کلید و پاسخی بی نظیر برای رهاسازی پتانسیل عظیم مغز فراهم می کند. این ابزار به شما آزادی می دهد تا از مرزهای استفاده نشده و بی نهایت مغز بهره برده و نیروی عظیم خلاقیت، نوآوری و حل بحران و مشکلات را در زندگی فردی و سازمانی تجربه کنید.

نقشه کشی ذهنی در هر جنبه زندگی کاربرد داشته و می تواند مورد استفاده قرار گیرد و تفکر شفاف و یادگیری سریعتر و تصمیم گیری سالم تر (به دور از احساسات و عواطف) را برای افزایش و بهبود هر چه بیشتر عملکرد انسان فراهم می سازد.

یک نقشه ذهنی، تصویری رنگی همراه با ترسیم اشکال و اجسام به صورت واضح بوده که با پرسیدن سوالات کلیدی درباره یک مشکل و مسئله و یا یک بحران به صورت شاخه به شاخه و انشعابی ترسیم می شود و ایده ها و راه حل های جدید، خلاق و متمایز بی نظیری را به وجود می آورد.

به زبان انگلیسی مسلط شوید

در این دوره ی آموزشی شگفت انگیز علاوه بر اینکه روش یادگیری زبان های خارجی با استفاده از تکنیک های حافظه را به شما آموزش میدهیم، پکیج کامل آموزش زبان انگلیسی را هم در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

بنده معتقد هستم برای رسیدن به موفقیت های بزرگ و راستین در سطح جهانی فرد باید به زبان انگلیسی مسلط باشد. با تهیه این دوره آموزشی در کمتر از ۶ ماه زبان انگلیسی را خواهید آموخت. به دلیل عدم شایستگی آموزشگاه های زبان، یادگیری انگلیسی برای عده کثیری از افراد به یک رویا تبدیل شده است.

گاهی یک نفر با صرف میلیون ها تومان هزینه و ساعت ها زمان نمیتواند زبان انگلیسی را بیاموزد. ولی ما در این دوره آموزشی این مشکل را کاملا حل کرده ایم. این پکیج شامل نرم افزار آموزش تصویری مکالمه در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته، آموزش صوتی کتاب ۵۰۴ واژه با استفاده از تکنیک های حافظه، آموزش صوتی کتاب ۱۱۰۰ واژه و یک دیکشنری قدرتمند لانگمن می باشد. این پکیج به صورت فایل های صوتی و تصویری ارائه می شود و تمام فایل های صوتی توسط خود استاد در استدیو ضبط شده اند( بیش از ۳۵۰۰ دقیقه آموزش). علاوه بر این کارشناسان ما مسلط به زبان انگلیسی هستند و با مشاوره های تخصصی و مفید می توانند راهنمای خوبی برای شما در این مسیر باشند. این پکیج آموزشی با قیمت ۲۰۰ هزار تومان به فروش میرسد ولی برای اینکه این دوره آموزشی کامل باشد این پکیج منحصر بفرد را درونش گنجانده ایم.

با آموزش میلیونر شوید

شما با یادگیری تکنیک های تند خوانی و تقویت حافظه میتوانید در زمان بسیار کوتاه تبدیل به یک متخصص شوید. (درآمد متخصصین در یک زمینه حداقل ۱۰ برابر افراد معمولی در همان صنعت است)، اگر فن بیان خوبی دارید یا حداقل به تدریس علاقه دارید می‌توانید درآمد میلیونی در ماه داشته باشید آن هم با ۳ ساعت تدریس در روز!) شما پس از شرکت در این دوره به حرفه ای ترین مدرس شاخه خود تبدیل می‌شوید.

به یاد داشته باشید تند خوانی یکی از آموزش‌های گران قیمت در جهان است (۵۰۰۰ دلار برای هر دوره) و تمام مدرسین حرفه‌ای این رشته درآمد بسیار بالایی در جهان دارند. اگر تندخوانی و تقویت حافظه را بیاموزید می توانید با آموزش به دیگران به درآمد بسیار بالایی برسید. این یک فرصت بزرگ برای شماست.

اگر مصمم هستید ما تمام شرایط را برای موفقیت شما در نظر گرفته‌ایم. و حتی یک دوره کوتاه فن بیان و پرورش صدا هم برای شما تدارک دیده ایم. همین الان در دوره پیشرفته تند خوانی و تقویت حافظه شرکت کنید و بعد از ۱سال درآمد میلیونی در ماه کسب کنید.

در تمام مسیر موفقیت همراه شما هستیم ( ۴۲ روز مشاوره و پشتیبانی)

شعار ما این است که از ابتدای کار تا رسیدن به موفقیت کنارتان هستیم.

به محض اینکه شما در این دوره ثبت نام کنید یک کارشناس به شما تخصیص خواهد یافت. این کارشناس ۴۲ روز وظیفه مشاوره دادن به شما را دارد و در همه زمینه ها شما را راهنمایی خواهد کرد. کارشناسان ما همه تحصیلات آکادمیک دارند و میتوانند راهنمای خوبی برای شما در راه رسیدن به موفقیت باشند. ما در این ۴۲ روز پشتیبانی سعی میکنیم آموزه های این دوره را به صورت عملی وارد زندگی روز مره تان کنیم و مسیر عصبی استفاده از این تکنیک ها را بسازیم. علاوه بر پشتیبانی تلفنی، پشتیبانی آنلاین هم خواهیم داشت. و دراین ۴۲ روز چندین بار فرصت ارتباط تلفنی با استاد را خواهید داشت تا سوال هایتان را مطرح کنید. ما همه ی تجربیاتمان را به شما منتقل خواهیم کرد. با ثبت نام در این دوره آموزشی و دریافت مشاوره مسیر موفقیت برای شما هموار تر از همیشه خواهد بود.

برنده جایزه میلیونی شوید

بر اساس اقداماتی که صورت گرفته، تیم ما برای اولین بارمسابقات حافظه را در ایران برگزار خواهد کرد. مسابقات حافظه فرصتی است تا حافظه خود را بسنجید.

به برنده ی این مسابقات یک لوح تقدیرهمراه با ۳ میلیون تومان پول نقد به عنوان جایزه تقدیم خواهد شد. تمام دانشی که برای شرکت در مسابقات حافظه نیاز دارید در این دوره آموزشی گنجانده شده است. با محتوای این دوره ی آموزشی حتی میتوانید در مسابقات جهانی حافظه نیز شرکت کنید. هزینه شرکت در مسابقات حافظه ۲۰۰ هزار تومان می باشد. افرادی که در این دوره شرکت میکنند تنها با پرداخت ۲۵ هزار تومان میتوانند در این مسابقات شرکت کنند و برنده جایزه میلیونی ما شوند. بعد از ثبت نام در این دوره شما یک کد تخفیف دریافت میکنید که با استفاده از آن کد میتوانید در مسابقات حافظه شرکت کنید. اگر برای پیمودن مسیری شگفت انگیز آماده هستید همین الان ثبت نام کنید.

گارانتی کار ما چیست؟

من به اثر بخشی محتوا و تکنیک ها صد در صد ایمان دارم وحداقل ۱۰۰۰ نفر به صورت آنلاین و بیش از ۵۰۰۰ نفر به صورت حضوری جدید ترین تکنیک های تقویت حافظه، تمرکز حواس و تندخوانی را یاد گرفته اند.

اگر در این دوره آموزشی ثبت نام کردید و احساس کردید مطالب مفید و کاربردی نیستند کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید و شماره کارت خود را اعلام فرمایید و کل مبلغ را پس بگیرید. هدف اول ما، ارایه خدمات با کیفیت و به‌روز است.خیالتان راحت راحت باشد.

فرصت استخدام

با ثبت نام در این دوره آموزشی شما شانس این را خواهید داشت که بعد از اتمام دوره به عنوان مشاور در تیم ما استخدام شوید.

هر روزه افراد زیادی در این دوره ی آموزشی ثبت نام میکنند و این امر نیاز ما را به مشاورین حرفه ای بیشتر کرده است. دانش حافظه یکی از دانش های نو در ایران می باشد و افراد خیلی کمی به این مهارت مسلط هستند. شما هم‌می توانید یکی از اعضای تیم‌ما باشید.

قیمت دوره و نحوه پرداخت:

به دلیل اینکه تمامی دوستان بتوانند از این دوره استفاده نمایند طرحی را در نظر گرفته ایم تا حتی افرادی که از نظر مالی مشکل دارند و هنوز موفق به تهیه دوره نشده اند نیز بتوانند از آموزشهای کاربردی این دوره ی ارزشمند استفاده کنند.
قیمت اصلی این دوره ۶۰۰ هزار تومان می باشد که با تخفیف ویژه، ۴۰۰ هزار تومان ارائه می شود. دوستانی که قصد دارند به صورت شهریه ای در این دوره شرکت کنند با پرداخت ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان به مدت ۳ ماه میتوانند ثبت نام خود را تکمیل کنند.
تخفیف ما شامل کسانی می باشد که از ابتدا همه ی مبلغ را پرداخت کنند.
هزینه این دوره نسبت به دوره های مشابه که با کیفیت خیلی پایین تر و محتوای ناقص تری ارائه می شوند بسیار پایین می باشد. دلیل پایین بودن قیمت این است که ما میخواهیم همه ی افراد از این آموزش ها استفاده کنند.این مبلغی که پرداخت می کنید شاید فقط هزینه پکیج زبانی باشد که دریافت میکنید ولی در عوض ساعت ها آموزش مفید در زمینه حافظه و مهارت های خواندن و سخنوری دریافت میکنید که میتواند زندگی شما را متحول کند. با ثبت نام در این دوره آموزشی به توانایی یک اَبَر انسان دست پیدا می کنید.

آیا ۴۰۰ هزار تومان برای این دوره زیاد نیست؟

از وارن بافت ثروتمند ترین، موفق ترین کار آفرین و سرمایه گذار دنیا پرسیدند بهترین و موثر ترین سرمایه گذاری روی چیست؟

پاسخ داد: روی خودتان سرمایه گذاری کنید.

ما سالانه برای خیلی چیز ها مبالغ خیلی زیادی را پرداخت میکنیم. مثلا برای خرید لباس و یا خوراک. آیا میلیون ها تومان که سالانه خرج میکنید تغییر بزرگی در زندگی تان ایجاد کرده است؟ بیشتر این هزینه ها ماندگار نیستند ولی پولی که برای آموختن یک مهارت هزینه شود کاملا ماندگار است و میتواند از شما یک فرد فوق موفق بسازد. شما ثبت نام در این دوره آموزشی را به چشم یک هزینه نبینید. ثبت نام در این دوره میتواند موفق ترین سرمایه گذاری عمرتان باشد که خیلی سریع به سود دهی میرسد.  این دوره آموزشی می تواند شما را به میلیون ها تومن ثروت حلال در زمینه تخصصی تان برساند. بزرگترین ثروتمندان دنیا کسانی هستند که سالانه مبلغ زیادی را صرف آموزش های خودشان میکنند. برایان تریسی معتقد است اگر میخواهید در آمدتان در کوتاه ترین زمان ممکن چند برابر شود هر ماه ۲۰ درصد از درامد تان را صرف آموزش و یادگیری کنید. ما به شما قول میدهیم که اگر در این دوره شرکت کنید و با مشاورین ما نهایت تعامل و همکاری را داشته باشید در مدت خیلی کم به یک نخبه ثروت آفرین تبدیل خواهید شد.

من خودم برای این آموزش ها بیش از ۱۰۰ میلیون تومان هزینه کرده ام. چندین دوره ی آموزشی بین المللی شرکت کرده و صد ها کتاب در این مورد خریداره کرده و خوانده ام. تمام مطالبی که در این دوره آموزشی آورده ایم حاصل سال ها تجربه و آموزش هایی است که دیده ایم. از بزرگترین افتخاراتم شرکت در سمینار آموزشی تونی بوزان و دوره تقویت حافظه دامینیک ا برایان( قهرمان ۶ دوره مسابقات حافظه جهان) می باشد. تمامی مطالب بزرگان دنیا را که چکیده صد ها کتاب و ده ها دوره آموزشی است را در این محصول گنجانده ایم.

همین حالا بهترین خرید زندگی تان را انجام دهید. به شما اطمینان میدهم که از این خرید هیچوقت پشیمان نگردید. بعد از ثبت نام در این دوره از همان روز تا انتهای دوره مشاوره و ارسال روزانه دروس برای شما فعال میگردد. ثبت نام 

2 نظر در “دوره غیر حضوری تند خوانی و تقویت حافظه الماس خاکستری

  1. سلام
    می خواستم بدونم شرایط سنی داره شرکت در این دوره ها؟
    برای پسر۱۶ ساله اثر عالی داره؟

  2. ممنون خیلی عالیه خیلی وفته دنبتلشم خوسحالم که ازخدا ممنونم که تو مسیر من قرار گرفتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *